Výuka - SlužbyV této kategorii hledáte:
inzercia zdarma a bazár
Služby 

Výuka (Služby)


Kozmetika, úvery, pôžičky, hypotéky, účetní i úklidové služby, sťahovanie, ubytovanie, reklamné služby a mnoho ďalšieho nájdete na do Bazáru.


Zobrazuji 1 až 15 z 5 inzerátů v kategorii Služby
cena
lokalita
zobrazen
 
 
 

Kondičné jazdy pre začiatočníkov Neodvážite sa po absolvovaní autoškoly zaparkovať, jazdiť... v Bratislave? Naučím Vás viac ako v autoškole. Výcvik prispôsobím Vašim schopnostiam a požiadavkám Ponúkam kondičné jazdy* pre začiatočníkov, naučím Vás jazdiť úsporným spôsobom s minimálnou spotrebou paliva. Netrúfate si zaparkovať do úzkej medzery medzi dvomi autami, potrebujete sa naučiť cúvať, rozbiehať do kopca...? Dámy, naučím Vás cúva...

[10. října 2021]
Cena
1

Lokalita
Bratislava - mestská časť Ružinov
Bratislavský kraj
predám

32x
 

Slovak native speaker offers you private Slovak lessons in Bratislava.

[5. října 2021]
Cena
15

Lokalita
Bratislava - mestská časť Petržalka
Bratislavský kraj
predám

19x
 

Slovak native speaker offers you private Slovak lessons in Bratislava, I help you with grammar and conversation.

[30. září 2021]
Cena
15

Lokalita
Bratislava - mestská časť Petržalka
Bratislavský kraj
predám

31x
 

Doučím slovenčinu žiakov a študentov, pripravujem na skúšky.

[16. září 2021]
Cena
15

Lokalita
Bratislava - mestská časť Petržalka
Bratislavský kraj
predám

33x
 

Naučím angličtinu deti, študentov a dospelých, pripravujem na skúšky.

[2. září 2021]
Cena
15

Lokalita
Bratislava - mestská časť Petržalka
Bratislavský kraj
predám

32x

<< 1  >>
 
 
© 2007-2021 Inzerce, Bazar Výuka. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzercie | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov v systéme DoBazaru.sk. Akékoľvek kopírovanie alebo iné využívanie obsahu inzercie DoBazaru.sk je zakázané bez súhlasu prevádzkovateľa.

Do Bazáru hľadáte tiež pod spojením inzercia zdarma na internete. Ďalej tiež záujemcovia o automobily hľadajú inzercia áut všetkého druhu. Mamičky i oteckovia hľadajú pre svoje deti mimi bazar plný detského oblečenia i hračiek. Fauna inzercia je zase určená všetkým milovníkom zvierat. Môžete tu inzerovať všetky zvieratá. Pre milovníkov rýchlych strojov a veteránov je určená česká motoinzercia kde nakúpite nové aj ojazdené motorky alebo ich príslušenstva. Náš bazár je určený pre širokú verejnosť, kedy súkromná inzercia a tiež z časti komerčná inzercia je zdarma. Máte možnosť pridávať fotografie k Vašim inzerátom alebo je zviditeľňovať. Náš bazár môžete navštíviť aj cez stránky ebazoš kedy Vás presmerujeme do nášho bazáru a nájdete tak u nás inzeráty zadarmo. Staňte sa aj našim fanúšikom na facebooku a získavajte výhody pre fanúšikov profilu.

Česká verzia bazáru Bazar - inzerce zdarma
0.47