Sťahovanie - SlužbyV této kategorii hledáte:
inzercia zdarma a bazár
Služby 

Sťahovanie (Služby)


Kozmetika, úvery, pôžičky, hypotéky, účetní i úklidové služby, sťahovanie, ubytovanie, reklamné služby a mnoho ďalšieho nájdete na do Bazáru.


Zobrazuji 1 až 15 z 141 inzerátů v kategorii Služby
cena
lokalita
zobrazen
 
 
 

Ponúkam lacné sťahovacie práce, sťahujeme domy, byty, sklady, ťažké bremená, kartotéky, citlivé stroje, prevádzame upratovacie práce a likvidácia pozostalostí. Sme špičkovo vybavenie a spoľahliví.

[27. června 2019]
Cena
39

Lokalita
Bratislava I
predám

40x
 
Sťahovanie NITRA Vypratávanie v bazaru

NITRA Sťahovanie Autodoprava Vypratávanie tel: 0950 367 600 - autodoprava dodávkovým vozidlom Slovensko, Česká republika,EU -preprava klavírov, odvoz na zberný dvor... - ložná plocha 5 europaliet, rozvoz - dovoz ako je: IKEA, KIKA, HORNBACH, OBI, MERKURI MARKET,preprava nábytok, sedačky, biela + čierna technika, motorky, štvorkolky, paletový tovar, stavebný materiál -vypratávanie - sťahovanie -preprava klavírov, -odvoz na zberný dv...

[5. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Nitra
Nitriansky kraj
predám

71x
 
Sťahovanie Nové Zámky Vypratávanie v bazaru

Sťahovanie Autodoprava Vypratávanie tel: 0950 367 600 - autodoprava dodávkovým vozidlom Slovensko, Česká republika,EU -preprava klavírov, odvoz na zberný dvor... - ložná plocha 5 europaliet, rozvoz - dovoz ako je: IKEA, KIKA, HORNBACH, OBI, MERKURI MARKET,preprava nábytok, sedačky, biela + čierna technika, motorky, štvorkolky, paletový tovar, stavebný materiál -vypratávanie - sťahovanie -preprava klavírov, -odvoz na zberný dvor...ť...

[5. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Nové Zámky
Nitriansky kraj
predám

77x
 
Sťahovanie Šala Vypratávanie v bazaru

Mesto Šala Sťahovanie Autodoprava Vypratávanie tel: 0950 367 600 Ponúkame Vám rýchlu a spolahlivú autodopravu, služby profesionálneho sťahovania, vypratávanie priestorov a likvidáciu odpadu. Moderný a spoĺahlivý vozový park.Nákladný priestor je veľký. Sme k dispozícii telefonicky.tel: 0950 367 600 Tešíme sa na spoluprácu.

[5. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Šaľa
Nitriansky kraj
predám

77x
 
Sťahovanie Topoľčany Vypratávanie v bazaru

Mesto Topoľčany Sťahovanie Autodoprava Vypratávanie tel: 0950 367 600 Ponúkame Vám rýchlu a spolahlivú autodopravu, služby profesionálneho sťahovania, vypratávanie priestorov a likvidáciu odpadu. Moderný a spoĺahlivý vozový park.Nákladný priestor je veľký. Sme k dispozícii telefonicky.tel: 0950 367 600 Tešíme sa na spoluprácu.

[5. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Topoľčany
Nitriansky kraj
predám

73x
 
Sťahovanie Zlaté Moravce Vypratávanie v bazaru

Zlaté Moravce Sťahovanie Autodoprava Vypratávanie tel: 0950 367 600 Ponúkame Vám rýchlu a spolahlivú autodopravu, služby profesionálneho sťahovania, vypratávanie priestorov a likvidáciu odpadu. Moderný a spoĺahlivý vozový park.Nákladný priestor je veľký. Sme k dispozícii telefonicky.tel: 0950 367 600 Tešíme sa na spoluprácu.

[5. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Zlaté Moravce
Nitriansky kraj
predám

70x
 
Sťahovanie Hlohovec Vypratávanie v bazaru

Hlohovec Sťahovanie Autodoprava Vypratávanie tel: 0950 367 600 Ponúkame Vám rýchlu a spolahlivú autodopravu, služby profesionálneho sťahovania, vypratávanie priestorov a likvidáciu odpadu. Moderný a spoĺahlivý vozový park.Nákladný priestor je veľký. Sme k dispozícii telefonicky.tel: 0950 367 600 Tešíme sa na spoluprácu.

[5. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Hlohovec
Trnavský kraj
predám

69x
 
Sťahovanie Piešťany Vypratávanie v bazaru

Piešťany Sťahovanie Autodoprava Vypratávanie tel: 0950 367 600 Ponúkame Vám rýchlu a spolahlivú autodopravu, služby profesionálneho sťahovania, vypratávanie priestorov a likvidáciu odpadu. Moderný a spoĺahlivý vozový park.Nákladný priestor je veľký. Sme k dispozícii telefonicky.tel: 0950 367 600 Tešíme sa na spoluprácu.

[5. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Piešťany
Trnavský kraj
predám

68x
 
Sťahovanie Trnava Vypratávanie v bazaru

Trnava Sťahovanie Autodoprava Vypratávanie tel: 0950 367 600 Ponúkame Vám rýchlu a spolahlivú autodopravu, služby profesionálneho sťahovania, vypratávanie priestorov a likvidáciu odpadu. Moderný a spoĺahlivý vozový park.Nákladný priestor je veľký. Sme k dispozícii telefonicky.tel: 0950 367 600 Tešíme sa na spoluprácu.

[5. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Trnava
Trnavský kraj
predám

69x
 
Sťahovanie Martin Vypratávanie v bazaru

Ponúkame služby: Stahovanie (byty,domy,kancelárie,nebytové priestory) montáź demontáž nábytku,balenie veci do krabíc a následne vypratanie bytu. Zákaznik sa nemusí o nić starať my to vybavíme. Poskytujeme vnútrośtátnu aj medzinárodnu prepravu o Mame poistenie tovaru,pre pripad poskodenia prepravou. Skúsenost v oblasti prepravy,sťahovania, vypratávanie. Sťahujeme a prepravujeme aj do zahraničia

[5. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Martin
Žilinský kraj
predám

71x
 
Sťahovanie Žilina Vypratávanie v bazaru

Žilina Sťahovanie Autodoprava Vypratávanie tel: 0950 367 600 Ponúkame služby: Stahovanie (byty,domy,kancelárie,nebytové priestory) montáź demontáž nábytku,balenie veci do krabíc a následne vypratanie bytu. Zákaznik sa nemusí o nić starať my to vybavíme. Poskytujeme vnútrośtátnu aj medzinárodnu prepravu o Mame poistenie tovaru,pre pripad poskodenia prepravou. Skúsenost v oblasti prepravy,sťahovania, vypratávanie. Sťahujeme a prepravujeme...

[5. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Žilina
Žilinský kraj
predám

56x
 
Sťahovanie Turčianske Teplice v bazaru

Turčianske Teplice Sťahovanie Autodoprava Vypratávanie tel: 0950 367 600 Ponúkame služby: Stahovanie (byty,domy,kancelárie,nebytové priestory) montáź demontáž nábytku,balenie veci do krabíc a následne vypratanie bytu. Zákaznik sa nemusí o nić starať my to vybavíme. Poskytujeme vnútrośtátnu aj medzinárodnu prepravu o Mame poistenie tovaru,pre pripad poskodenia prepravou. Skúsenost v oblasti prepravy,sťahovania, vypratávanie. Sťahujeme a ...

[5. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Turčianske Teplice
Žilinský kraj
predám

62x
 
Sťahovanie Levice Vypratávanie v bazaru

Sťahovanie Autodoprava Vypratávanie tel: 0950 367 600 Ponúkame služby: Stahovanie (byty,domy,kancelárie,nebytové priestory) montáź demontáž nábytku,balenie veci do krabíc a následne vypratanie bytu. Zákaznik sa nemusí o nić starať my to vybavíme. Poskytujeme vnútrośtátnu aj medzinárodnu prepravu o Mame poistenie tovaru,pre pripad poskodenia prepravou. Skúsenost v oblasti prepravy,sťahovania, vypratávanie. Sťahujeme a prepravujeme aj do ...

[5. června 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Levice
Nitriansky kraj
predám

61x
 

Ponukam autodopravu do 3,5t a stahovanie..LV..0911 54321 5

[3. dubna 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Levice
Nitriansky kraj
predám

132x
 
Investície a úvery jednotlivcom a podnikom v bazaru

Som osoba, ktorá ponúka pôžičky v rozmedzí od 1000 do 50 miliónov EUR, čo umožňuje ľuďom vysporiadať sa s mesačnými splátkami. Neváhajte a kontaktujte ma pre viac informácií. Kontaktujte nás ešte dnes e-mailom:

[26. února 2019]
Cena
zdarma

Lokalita
Bratislava I
predám

184x

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  +1> >>
 
 
© 2007-2019 Inzerce, Bazar Sťahovanie. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzercie | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov v systéme DoBazaru.sk. Akékoľvek kopírovanie alebo iné využívanie obsahu inzercie DoBazaru.sk je zakázané bez súhlasu prevádzkovateľa.

Do Bazáru hľadáte tiež pod spojením inzercia zdarma na internete. Ďalej tiež záujemcovia o automobily hľadajú inzercia áut všetkého druhu. Mamičky i oteckovia hľadajú pre svoje deti mimi bazar plný detského oblečenia i hračiek. Fauna inzercia je zase určená všetkým milovníkom zvierat. Môžete tu inzerovať všetky zvieratá. Pre milovníkov rýchlych strojov a veteránov je určená česká motoinzercia kde nakúpite nové aj ojazdené motorky alebo ich príslušenstva. Náš bazár je určený pre širokú verejnosť, kedy súkromná inzercia a tiež z časti komerčná inzercia je zdarma. Máte možnosť pridávať fotografie k Vašim inzerátom alebo je zviditeľňovať. Náš bazár môžete navštíviť aj cez stránky ebazoš kedy Vás presmerujeme do nášho bazáru a nájdete tak u nás inzeráty zadarmo. Staňte sa aj našim fanúšikom na facebooku a získavajte výhody pre fanúšikov profilu.

Česká verzia bazáru Bazar - inzerce zdarma
0.42